ubytovanie Apartman Aranka Kopecka ubytovanie Zatec

ubytovanie Zatec Apartman Aranka Kopecka

Lacné ubytovanie v súkromí
Apartmán Aranka Kopecká
nájdete vo veľmi pokojnej štvrti v podmestí centra mesta Žatec (asi 5 min. chôdze a ste na námestí). Ubytovanie je vhodné pre pracovníkov firiem aj pre jednotlivcov na služobnej ceste alebo pre skupinky pri rekreácii.

Vitajte v meste Žatci, kde sa už viac než 700 rokov varí výborné pivo.

Penzion Apartmán Aranka Kopecká ubytovanie:
Ubytovacia kapacita je 18 lôžok. Možnosť parkovania vo dvore.

Apartmány sú vybavené televíziou (kabelovka), pripojením na internet. Kompletne vybevené kuchyne, kde je okrem iného chladnička, mikrovlnka, práčka. Kúpeľňa s vaňou, masážny sprchovací box, WC.

Apartmán Aranka Kopecká Žatec stravovanie:
Stravovanie je vlastné. V penzióne máte k dispozícii zariadenú kuchynku alebo si môžete zájsť na jedlo do niektorej z miestnych reštaurácií. V prízemí domu je malá "vináreň".

Žatec ubytovanie Apartmán Aranka Kopecká ďalšie služby:
Hosťom je k dispozícii vonkajšie posedenie, gril, pivničná vináreň s barom obložená drevom. Na záhradě je aj vyžitie pre Vaše deti - pieskovisko, šmýkačka, záhradný domček, hojdačky, bazén.

Cena ubytovania od 150, - Kč za osobu a noc.

Dovolenka v Žatci penzión Aranka Kopecká mesto pamiatky:
V centre mesta nájdete 5 námestí a 500 stavieb rôznych slohov (Synagóga, radnica, Morový stĺp, ...), tajomné historické objekty s ojedinelou atmosférou (Pivovar, chmeliarske múzeum, Dekanský chrám ...). V Žatci sa natáčalo viac ako 100 českých i zahraničných filmov a reklám (Les Miserables, Oliver Twist, Yentl, Edith Piaf ...).

Žatec aktivity:
V blízkosti penziónu je solárium, bazén, fitnes, bowling, kino, divadlo. V okolí Žatca môžete navštíviť zámky Libočany, Kaštice, hrad Kadaň atď. Na rieke Ohri aj Nechranickej priehrade je veľmi obľúbený rybolov. Vodné dielo Nechranická priehrada je ideálne pre milovníkov windsurfingu, vodného lyžovania a ďalších vodných športov. Hostia môžu podnikať pešie i cyklistické výlety po okolí Žatca. 15 km od centra mesta sa nachádza golfový areál Most. Civilné letisko v Žatci ponúka majiteľom leteckého preukazu zapožičanie lietadla.
ubytovanie Zatec Apartman Aranka Kopecka - Služba na recepcii je 24 hodínubytovanie Zatec Apartman Aranka Kopecka - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýubytovanie Zatec Apartman Aranka Kopecka - možnosť pripojenia na internetubytovanie Zatec Apartman Aranka Kopecka - k dispozícii letná terasaubytovanie Zatec Apartman Aranka Kopecka - Pri hotely je vlastné parkoviskoubytovanie Zatec Apartman Aranka Kopecka - hotel má vináreňubytovanie Zatec Apartman Aranka Kopecka - Izby s vlastnou kúpelkouubytovanie Zatec Apartman Aranka Kopecka - Izby s vlastnou toaletouubytovanie Zatec Apartman Aranka Kopecka - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:
 
ubytovanie Apartman Aranka Kopecka ubytovanie Zatec Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C Nočná tepl.: -1 °C Vietor: 23 m/s